Dr. Hasan Fındık

Hayatı Yenile..

Yeni Nesil Altın İğne Nedir?

Özel tasarlanmış fraksiyonel mikroiğneler ile cilt altını radyofrekans dalgalarıyla uyararak iyileşme sürecini başlatır. Ciltteki ton farklılıkları, akne izleri, geniş porlar, yara izleri, lekeler, ince kırışıklıkların tedavisi, cildin genç ve dolgun görünüm alması, çene konturunun belirginleştirilmesi, gıdı toparlamasını mümkün kılar.

 

Yeni Nesil Altın İğne Nasıl Etki Eder?

Kişiye özel olarak tasarlanmış 25 adet mikroiğnenin olduğu bir başlıkla cildin 0,5 mm ile 3,5 mm derinliğine kadar inebilen ve geçtiği bölgenin tamamına radyofrekans enerjisi verebilen bir sistem olarak, kontrollü hasar oluşturur ve kollajen liflerini uyararak epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilir.

Erkek ve kadın her cilt tipine ve her yaş gruplarına uygulanabilir.

 

Minimum ağrı hissedilir. Tedaviden 30 dakika önce uygulanan lokal anestezik krem ile hasta işleme hazırlanır. İşlem hastanın yaptıracağı bölgeye göre 30- 60 dakika sürmektedir.

 

Bir ay ara ile 3 seans uygulamak idealdir fakat ilk seanstan sonra bile ciltte yarattığı etki hemen görülür ve etki kademeli olarak her seansta artar. Seans sayısını ve aralığını hekim ihtiyaca göre belirleyebilir. Seans sırasında vitamin ve PRP ile kombinlenebilir. Etkinliği 1 yıl kadar devam eder. Elbette her yıl tekrarı önerilir. 

 

Uygulamadan hemen sonra ciltte tolere edilebilir bir kızarıklık oluşur ve saatler içinde kaybolur. Şoksuz iğne teknolojisine sahip olduğu için kanama, morarma oluşmaz. İğne izi kalmaz. Çok nadir de olsa özellikle göz etrafında olmak üzere ödem olabilir. Bu da 1- 2 gün içinde kaybolur. Uygulamadan sonra cildin nemlendirilmesi ve güneşten koruma önerilir. Uygulama her mevsim yapılabilir.

 

Total cilt rejuvenasyonu (Cilt gençleştirme, Cilt yenileme)

Lifting (Yüz germe)

Elastikiyet kaybı tedavisi (Cilt sıkılaştırma)

Yüz ve çene hatlarının belirginleştirilmesi

Boyun toparlama

İnce kırışıklıkların tedavisi

Skar tedavisi (Akne izleri, keloid)
İmflamatuar akne tedavisi
Genişlemiş gözenek tedavisi
Cilt tonusunun düzenlenmesi
Sebum dengelenmesi
Yüz telenjiektazilerinin tedavisi
Pigmente lezyon tedavisi
Stria (cilt çatlaklarının) tedavisi
Hiperhidroz (terleme) tedavisi
Vücut sıkılaştırma

Kol sarkmalarının giderilmesi

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.