Dr. Hasan Fındık

Hayatı Yenile..

Paris Işıltısı ile Gençlik Aşısı

1978’den bu yana NCTF (Yeni Hücresel Tedavi Faktörü), 50’den fazla ülkede satılan 3 milyondan fazla şişeyle, cilt gençleşmesinde tartışmasız lider olmuştur.
Hyalüronik asit, 12 Vitamin, 6 Mineral, 24 Aminoasit, 5 Nükleik Asit, 6 Koenzim başta olmak üzere 59 farklı besleyici içeriğe sahip, çoklu canlandırıcı bileşenlerden oluşan NCTF 135 HA, cilt sağlığı açısından gerekli bileşenleri sağlayan nemlendirme özellikli bir güçlendiricidir.
Yaşla ilgili cilt değişikliklerini yavaşlatır ve düzeltir: kuruluk, donukluk, düzensiz ten, genişlemiş gözenekler ve kırışıklıkları tedavi eder.
360 DERECE CİLT KALİTESİ
%144 IŞILTI
%132 NEMLENDİRME
%52 HOMOJENİTE
%43 İNCE ÇİZGİLER
%59 GÖZENEK GENİŞLİĞİ
OPTİMAL GÜVENLİK
NEREDEYSE AĞRISIZ
MİNİMAL MORARMA
DAHA AZ İNVAZİV
STANDARDİZE
ENJEKSİYON DERİNLİĞİ
HIZLI & KOLAY PROSEDÜR

Ciltteki ince çizgiler, elastikiyet kaybı, nemsizlik, cansız ve donuk görünüm gibi problemlerde etkilidir. Paris Işıltısı, güneş ışınlarına bağlı ultraviyole hasarını onarmak, hücresel yaşlanmayı geri çevirmekte de son derece başarılı bir tedavidir.

Tedavi hem yüz için hem de vücut için geliştirilmiştir. Boyun, dekolte, el ve kollar gibi yaşlanma belirtilerinin görüldüğü her yere uygulanabilir. Mesela el üstlerindeki ince çizgileri hafifletmek, daha genç görünümlü, nemli eller yaratmak için ideal bir tedavidir. Yaşla beraber pek çok kadının kollarının iç kısmında meydana gelen çizgilerde, bu bölgedeki ince deriyi gençleştirmede de etkili bir tedavidir. Bunun dışında yine vücuttaki sorunlar yerlerden olan karın ve iç bacaklara da uygulanabilir. Ve boyun bölgesinde oluşan çizgilerin giderilmesinde kullanılabilmektedir.

Evet. Paris Işıltısı hassas ve ince bir deriye sahip olan, bu yüzden de yaşlanma belirtilerinin ilk görüldüğü yerlerden biri olan göz çevresi için de uygun bir tedavidir. Bu bölgedeki derinin yapısı gereği maalesef yüze uyguladığımız her tedaviyi göz çevresine uygulayamıyoruz. Paris Işıltısı bu bölgede de güvenle kullanabilen, etkili bir tedavi olarak ön plana çıkıyor. Göz çevresindeki ince çizgileri hafifletmek, göz çevresine daha parlak ve daha taze bir görünüm vermek için etkili bir tedavidir.

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.