+90 216 356 30 30
+90 549 525 85 10
ULTHERAPY

ULTHERAPY

ultherapy Dr. Hasan Fındık


 

Ultherapy uzun zamandır tıpta güvenli bir şekilde kullanılan ultrason enerjisinin cilt altı bağ dokusuna etki etmesidir.

Ultherapy Güvenli midir?

Bağ dokusunda meydana getirdiği sıkılaşma prensibine dayanır. 30-60 dakikalık bir uygulama ile yüz, boyun ve dekolte bölgesinde ciltte sarkmaları toparlayan etkili bir tedavi yöntemidir.
Ultrason enerjisi tıpta 50 yıldan uzun süredir güvenle kullanılmaktadır. Ultherapy yüz, kaş, çene ve boyunda etkili FDA onaylı tek non-invazif uygulamadır.

Ultherapy Kimlere Yapılabilir?

Ultherapy yüz, çene ve boyun bölgesinde sarkma olan herkese uygulanabilir. Uygulamanın sonuçları cerrahi ile karşılaştırılamaz. Fakat kendinizi cerrahi için hazır hissetmiyorsanız uygun bir alternatif tedavi şeklidir.

Uygulama Sonrasında Ne olacak?

Ultherapy sonrasında bir iyileşme dönemi yoktur. İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Cilt altı dokudaki kolajen artışı ise aylar içerisinde ortaya çıkan, uzun etkili bir süreçtir. Kaş, göz kapakları, yanaklar, gıdı ve boyundaki sarkıklıkların toparlanması, cildinizin daha gergin bir görünüme kavuşması 3-6 ay arasında gerçekleşecektir.


International Society of Aesthetic Plastic Surgery
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
Estetik Plastik Cerrahi Derneği