+90 216 356 30 30
+90 549 525 85 10
LAZER UYGULAMALARI

LAZER UYGULAMALARI

Co2 Lazer uygulamaları

İleri teknolojik araçların tıbbi uygulamaları her geçen gün artmaktadır. Bu teknolojik gelişmeler uzun zamandır çaresiz kalınan problemlere çözümler yaratmaktadır. Hasan Fındık Estetik Merkezi’nde kullanılan Acupulse fraksiyonel CO2 lazer dünyadaki  en gelişmiş lazer teknolojilerinden biridir.

Yüz Gençleştirme

Sahip olduğu gelişmiş teknoloji sayesinde Acupulse fraksiyonel CO2 lazer hem derin hem de yüzeysel olarak etki eder ve tüm yüzümüzdeki kırışıklıkların ve güneş lekelerinin giderilmesinde etkili olur. Fraksiyonel etkinliği sayesinde diğer lazerlere göre çok daha hızlı iyileşme imkanı sağlar.

Yüze uygulanan lokal anestezi altında yaklaşık yarım saat süren bir işlem sonucunda cildinizdeki kollajen sentezi artar, güneş lekeleri giderilir, eskisinden daha parlak, genç ve canlı bir yüze sahip olunur.

Yara İzi Tedavisi

Yüzde bulunan sivilce ve akne izlerinin ve vücutta bulunan her türlü yara izinin giderilmesinde ve azaltılmasında kullanılan en etkili yöntemlerden biri lazer tedavisidir. CO2 lazer tedavisi ile tek seansta yara izlerinde belirgin azalma sağlanabilir.

Lazer İle Ben Alınması

Yüzdeki ve vücuttaki benlerden izsiz bir şekilde CO2 lazer ile kurtulabilirsiniz. Lazer ışınları ile kansız ve dikişsiz olarak hassas bir şekilde benler ortadan kaldırılır.


International Society of Aesthetic Plastic Surgery
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
Estetik Plastik Cerrahi Derneği