+90 216 356 30 30
+90 549 525 85 10
En Quality Estetik Cerrah & Yılın En Başarılı Plastik Cerrahi Uzmanı

En Quality Estetik Cerrah & Yılın En Başarılı Plastik Cerrahi Uzmanı

Dr. Hasan Fındık Blog

 “En Quality Estetik Cerrah” ödülü verildi
 
   “En Quality Estetik Cerrah” ödülünün sahibi Op. Dr. Hasan FINDIK oldu . Quality of Magazine, 8. yıl kutlamasında düzenlediği ödül töreninde En Quality Estetik Cerrah dalında Op. Dr. Hasan Fındık’a ödül verildi. “En Quality Estetik Cerrah” ödülünü, Esin Yağmurdereli’nin elinden aldı.
   Hollywood yıldızlarının estetik cerrah tercihi, Estetik - Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hasan Fındık, hayatı boyunca yeni estetik plastik cerrahların yetişmesine katkıda bulundu. Şu an kendi adını taşıyan ‘Op. Dr. Hasan FINDIK Estetik & Güzellik Merkezi’nde estetik cerrah olarak hizmet vermektedir.
   Gecenin sonunda pasta kesilerek Quality Of Magazine’in 8. yılı kutlandı. Gecede ünlü isimler sahneye çıkarak geceye renk kattılar. Orhan Gencebay, Zara, Derya Uluğ, İzzet Yıldızhan, Serkan Kaya şarkıları ile misafirlere eğlenceli dakikalar yaşattı. Aynı zamanda “En Quality Kadın Sanatçı” ödülünü ünlü ve sevilen sanatçı Bengü, Op. Dr. Hasan FINDIK’ın elinden aldı.
 
 “Yılın En Başarılı Plastik Cerrah Uzmanı” ödülü verildi
 
   “Yılın En Başarılı Plastik Cerrah Uzmanı” ödülünün sahibi Op. Dr. Hasan Fındık oldu. Moon Life dergisinin 2017 yılı ödülleri İstanbul Princess Otel’de sahiplerine verildi.  
   Moon Life Dergisi, “Yılın En İyileri” ödül töreninde iş, cemiyet ve sanat dünyasını bir araya getirdi. Gecede en çok dalda ödülü alan Show Tv ve Habertürk Tv oldu.
International Society of Aesthetic Plastic Surgery
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
Estetik Plastik Cerrahi Derneği